Hajdik, logo

Loading...

certification

ReferenceLakování pro Rhein-Ruhr Expres (RRX)

1. fázeprojekt

V oblasti Porýní a Porůří vznikl tzv. “projekt století” s názvem RRX. Má za cíl ulevit přetížené dopravní situaci, a to díky moderním vlakům značky Siemens, které by měly dosahovat rychlosti až 160 km/h. A jak s tím souvisí naše průmyslová lakovna HAJDIK? Dostali jsme poptávku na lakování interiérových stropních dílů s těsněním a osvětlením právě do vlaků značky Siemens.

2. fázenávrh

Jak dosáhnout maximální kvality a dlouhotrvajícího ošetření interiérových dílů? V tomto případě jsme měli hned jasno – nejlepším řešením je použití tradiční technologie mokrého lakování v ručním provozu pod dohledem našich specializovaných pracovníků.

3. fázeimplementace

Pro každý vlak připravujeme 114 interiérových dílů různých rozměrů, které budou umístěny v prostředních dvoupatrových vagonech. V letošním roce má být takto připraveno celkem 7 vlaků a jelikož se jedná o dlouhodobý projekt, počítáme s lakováním dalších dílů v budoucnosti.

4. fázerealizace

Vlaky značky Siemens budou jezdit na klíčových trasách mezi Kolínem nad Rýnem a Dortmundem od roku 2018. V naší průmyslové lakovně HAJDIK jsme hrdí, že můžeme být součástí projektu Rhein-Ruhr Expres, který usnadní život nespočtu lidí v jedné z nejhustěji osídlených částí Německa.

Kontakt

Contact, Kontakt, Hajdik, Iva Adamkova

Za HAJDIK a.s. se na vás těší

Veronika Rýpalová

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace