Hajdik, logo

Loading...

certification

ReferenceLakování pro RegioPanter

1. fázeprojekt

Na naši průmyslovou lakovnu se obrátila společnost ŠKODA ELECTRIC a.s., která se chystala vstoupit na české železnice s novými a moderními nízkopodlažními vlaky RegioPanter. Zadání bylo jasné, leč náročné – zajistit lakování skříní elektrické výzbroje, která zabezpečuje chod elektrického pohonu a klimatizačních jednotek.

2. fázenávrh

Abychom mohli dostát i těm nejnáročnějším kritériím, zvolili jsme pro tento projekt technologii mokrého lakování v ručním provozu pod dohledem zkušených specialistů.

3. fázeimplementace

Celý proces mokrého lakování vyžaduje veliký důraz na kvalitu a precizní zpracování, neboť se jedná o pohledový díl velkého rozměru.

4. fázerealizace

Osobní přeprava na železnici získává v posledních letech novou tvář, a to i díky inovativním vlakům RegioPanter, které již přepravují cestující v několika českých krajích. Věříme, že jsme naší prací přispěli k celkovému vzhledu vozů, který je nedílnou součástí hodnocení celého zážitku z jízdy.

Kontakt

Contact, Kontakt, Hajdik, Iva Adamkova

Za HAJDIK a.s. se na vás těší

Veronika Rýpalová

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace