Hajdik, logo

Loading...

certification

ReferenceLakování pro Škoda Auto

1. fázeprojekt

Společnost Škoda Auto mění označování jí vyrobených vozidel – ze zadní části automobilů mizí tradiční kulaté logo a nahrazuje jej nápis „ŠKODA“. Novou myšlenkou je nahradit tradiční galvanovaný nápis variací v černém odstínu ve vysokém lesku.

2. fázenávrh

Na projektu spolupracujeme s firmou Lukovplast, která písmena lisuje. Obsahuje nejen velké a malé nápisy ŠKODA, ale také typové označení vozidel: Kodiaq, Karoq, Superb, Fabia a vRS.

3. fázeimplementace

Cílem bylo najít vhodný lakovací systém odolný proti exteriérovým vlivům, kterým je automobil vystaven, ale zejména nastavit předúpravu drobných písmen tak, aby na lesklém povrchu nebyly vidět ani ty nejmenší nečistoty. Proto bylo použito čištění pomocí tryskání suchým ledem přímo v samotné robotické lince. Funkčnost lakovacího systému byla ověřena splněním požadavků VW normy TL 211.

4. fázerealizace

Projekt u nás poběží po dobu 5 let. Lakování je realizováno na robotické lince Galatek – ročně vyrobíme na 300 000 kusů různých typů nápisů.

Kontakt

Contact, Kontakt, Hajdik, Iva Adamkova

Za HAJDIK a.s. se na vás těší

ILONA HARTMANNOVÁ

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace