Hajdik, logo

Loading...

certification

ReferenceLakování pro Brembo

1. fázeprojekt

Firma Brembo se zabývá výrobou a dodávkami brzdových a podvozkových dílů primárně zaměřených na prémiový sektor výrobců automobilů, motorek, ale i nákladních vozidel.

Žádost této společnosti o vytvoření systému pro lakování brzdových třmenů konkrétním lakovacím systémem s konkrétními vlastnostmi pro nás tedy byla velkou výzvou.

2. fázenávrh

Naše Centrum výzkumu a vývoje navrhlo zcela nový lakovací systém, který splňuje všechna náročná technologická kritéria i vizuální zadání. Vzhledem k současnému uvažování výrobců o brzdových třmenech jako o součásti karosérie se jednalo o nejnáročnější možnou kombinaci vizuálních a technických požadavků. Náš vyvinutý systém přispěl výraznou měrou k vylepšení ekonomiky projektu.

3. fázeimplementace

Návrh nového systému byl testován nejen naší vlastní, ale i nezávislou laboratoří. Získali jsme plnou certifikaci ze strany přímého i koncového zákazníka. Systém je dodnes dlouhodobě využíván na všechna lakování brzdných třmenů, které pro koncového zákazníka BMW zpracováváme.

4. fázerealizace

Díky svému R&D oddělení jsme byli i v dalších měsících schopni proces nadále optimalizovat. Projekt tak pro nás úspěšnou implementací neskončil, ba naopak – v následujících letech jsme dokázali svého partnera podpořit úsporami jak procesními, tak i ve spotřebě jednotlivých materiálů.

Kontakt

Contact, Kontakt, Hajdik, Iva Adamkova

Za HAJDIK a.s. se na vás těší

Veronika Rýpalová

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace