Hajdik, logo

Loading...

certification

ReferenceLakování světlometů pro Boeing 767 a 737

1. fázeprojekt

Boeing je jeden ze dvou největších výrobců letecké techniky na světě. Proto jsme velmi hrdí na to, že naše průmyslová lakovna HAJDIK získala od této společnosti prestižní zakázku na lakování světlometů pro Boeing 737.

2. fázenávrh

Pro získání účasti na tomto projektu jsme museli projít přísnými schvalovacími procesy pro letecký průmysl. Nakonec jsme se stali dodavatelem významné slévárenské společnosti Alucast s.r.o. Výzkumné oddělení naší průmyslové lakovny HAJDIK provedlo ve spolupráci s dalšími odborníky mnoho zkoušek a testů, které nám pomohly ke splnění certifikace kvality AS 9100 pro letecký průmysl, kterou jsme získali v lednu 2017.

3. fázeimplementace

Na vlastní kůži jsme se přesvědčili o tom, že nároky na lakování v leteckém odvětví patří k nejnáročnějším a je nutné vyhovět velmi přísným kontrolním metodám. Nyní již víme, že i na první pohled zdánlivě nemožné úkoly se dají zvládnout a jsou pro nás výzvou.

4. fázerealizace

Získaná certifikace dokazuje, že naše produkty a služby splňují náročné požadavky leteckého průmyslu. Navíc nám umožňuje získat další zakázky po celém světě, jelikož se jedná o mezinárodně dohodnuté a uznávané postupy pro řízení kvality.

Kontakt

Contact, Kontakt, Hajdik, Iva Adamkova

Za HAJDIK a.s. se na vás těší

Veronika Rýpalová

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním. Další informace